AM793B1383
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM793B1383
Descrizione:
793 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.669" L x 0.512" W (17.00mm x 13.00mm)
Height (Max) 0.217" (5.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 5 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 793MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm