AM829B1242
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM829B1242
Descrizione:
829 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 5.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.772" L x 0.866" W (45.00mm x 22.00mm)
Height (Max) 0.295" (7.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 20-SMD Module
Bandwidth 11 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 829.5MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm