AM915B1134
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM915B1134
Descrizione:
915 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 2.6dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm)
Height (Max) 0.209" (5.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 26 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 915MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm