Casa / Pluggable Cables / AMPH-874S-STEP-775LP
minImg
AMPH-874S-STEP-775LP
Pactech
Prodotto No:
AMPH-874S-STEP-775LP
Produttore:
Pactech
Descrizione:
AMPH MINISAS LP TO 4X SATA 775MM
In magazzino : 283
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage Internal
Cable Type Flat
Number of Positions 36, 7 (4)
Color Black
Cable Connectors MiniSAS Low Profile, SATA 4x
Gender Male to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Latch Lock, Push-Pull
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Pactech Rapide™
Length 2.54' (775.00mm)
Mfr Pactech
Connector Type Plug to Receptacle (4)
Features 6Gbps SAS2.1, Amphenol SFF-8087 to SATA 7Pin x4 Cable
Package Bulk
Frequency - Max 4.5GHz