Casa / Fuses / ANM80-500MA
minImg
ANM80-500MA
OptiFuse
Prodotto No:
ANM80-500MA
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE AUTO 500MA 80VDC BLADE MINI
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color Dark Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 500 mA
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.465" L x 0.157" W x 0.354" H (11.80mm x 4.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Series ANM80
Voltage Rating - DC 80 V