Casa / Fuses / ANR-UL-30A
minImg
ANR-UL-30A
OptiFuse
Prodotto No:
ANR-UL-30A
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE ATO
In magazzino : 900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color Green
Approval Agency cURus, ISO8820-3, UL
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.768" L x 0.217" W x 0.547" H (19.50mm x 5.50mm x 13.90mm)
Product Status Active
Series ANR-UL
Voltage Rating - DC 32 V