Casa / Fuses / ANR80-UL-4A
minImg
ANR80-UL-4A
OptiFuse
Prodotto No:
ANR80-UL-4A
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE AUTO 4A 80VDC BLADE ATO/ATC
In magazzino : 4835
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 36.8
Response Time -
DC Cold Resistance 0.022 Ohms
Color Pink
Approval Agency cURus, UL2481-1
Current Rating (Amps) 4 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.748" L x 0.197" W x 0.531" H (19.00mm x 5.00mm x 13.50mm)
Product Status Active
Series ANR80-UL
Voltage Rating - DC 80 V