Casa / RF Antennas / ANT-868-WRT-UFL-150
minImg
ANT-868-WRT-UFL-150
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
ANT-868-WRT-UFL-150
Descrizione:
RF ANT 868MHZ DOME UFL -150
In magazzino : 465
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 862MHz ~ 876MHz
Applications ISM, LoRaWAN, LPWA, Sigfox
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard General ISM
VSWR 1.4
Series WRT
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 868MHz
Power - Max 5 W
Mfr Linx Technologies Inc.
Features Cable - 150mm
Return Loss -
Package Bag
Gain 3.8dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)