Casa / RF Antennas / ANT-916-PML-UFL
minImg
ANT-916-PML-UFL
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
ANT-916-PML-UFL
Descrizione:
RF ANT 916MHZ WHIP/TILT CONN MT
In magazzino : 1532
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 881MHz ~ 951MHz
Applications ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 5.917" (150.30mm)
Product Status Active
RF Family/Standard General ISM
VSWR 1.9
Series -
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 915MHz
Mfr Linx Technologies Inc.
Features Cable - 305mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain -0.4dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)