SRA Soldering Products
Prodotto No:
AO738H220V
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
AOYUE 738H PROFESSIONAL WORKSTAT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Plug Type | - |
| Supplied Tips/Nozzles | - |
| Wattage | 600W |
| Control/Display Type | Digital |
| Product Status | Obsolete |
| Workstand | - |
| Includes | - |
| Series | - |
| Type | Rework (Hot Air) |
| Base Unit | - |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Output | 24V |
| Mfr | SRA Soldering Products |
| Supplied Iron, Tweezer, Handle | B018 |
| Temperature Range | 212°F ~ 896°F (100°C ~ 480°C) |
| Features | - |
| Tip Cleaner | Not Included |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 220V |