AOBN50-24
ETA-USA
Prodotto No:
AOBN50-24
Produttore:
ETA-USA
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 80%
Mfr ETA-USA
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 50°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cUL, FCC, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.68" L x 2.17" W x 1.06" H (195.0mm x 55.0mm x 27.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series AOBN-50 (50W)
Power (Watts) 50W