AOPS50-05
ETA-USA
Prodotto No:
AOPS50-05
Produttore:
ETA-USA
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 5V 50W
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 82%
Mfr ETA-USA
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cUL, UL
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 3.20" W x 1.24" H (120.0mm x 81.2mm x 31.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 10 A
Series AOPS50 (50W)
Power (Watts) 50W