Casa / RF Antennas / AP.25C.07.0080A
minImg
AP.25C.07.0080A
Taoglas Limited
Prodotto No:
AP.25C.07.0080A
Produttore:
Taoglas Limited
Descrizione:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Guida per l'utente
Frequency Range 1.574GHz ~ 1.576GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.327" (8.30mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard Navigation
VSWR 2
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Taoglas Limited
Features Cable - 80mm, LNA, Filter
Return Loss -
Package Tray
Gain 2dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)