APFA2507Y2G2C-C2
Kingbright
Prodotto No:
APFA2507Y2G2C-C2
Produttore:
Kingbright
Pacchetto:
4-SMD
Descrizione:
LED RA GREEN YELLOW 2.5X.7MM SMD
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 570nm Green, 590nm Yellow
Configuration Independent
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 130°
Color Green, Yellow
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.50mm L x 1.10mm W
Millicandela Rating 45mcd Green, 130mcd Yellow
Product Status Active
Height (Max) 1.10mm
Supplier Device Package 4-SMD
Lens Style Rectangle with Domed Top
Series -
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Kingbright
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V Green, 2V Yellow
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 574nm Green, 590nm Yellow
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.10mm x 0.70mm