APKPB25H25002
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
APKPB25H25002
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Guida per l'utente
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Contact Type Pin
Product Status Active
Contact Size 2.5mm
Series APD 4-Way
Type Power, Stamped
Termination Finish -
Wire Gauge or Range - Coaxial -
Contact Material Copper Alloy
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Insulation Support
Package Tape & Reel (TR)
Wire Gauge or Range - mm² 1.5 ~ 2.5mm²