Casa / Common Mode Chokes / APPM00070638102XY0
minImg
APPM00070638102XY0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
APPM00070638102XY0
Descrizione:
CMC 3A 2LN 1.02KOHM SMD AEC-Q200
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 17mOhm
Impedance @ Frequency 1.02 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.150" (3.80mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series APPM
Voltage Rating - DC 125V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 3A