APS18AFA128G-6BTM1GL
Apacer Memory America
Prodotto No:
APS18AFA128G-6BTM1GL
Descrizione:
SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 3.3V
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 440MB/s
Current - Max 710mA
Size / Dimension 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 1.8"
Series SS210-18
Speed - Read 555MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 3.3V