APS25AFB016G-6DTM1GWT
Apacer Memory America
Prodotto No:
APS25AFB016G-6DTM1GWT
Descrizione:
SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 145MB/s
Current - Max 230mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SU210-25
Speed - Read 300MB/s
Type SATA III
Memory Size 16GB
Voltage - Supply 5V