APS25AFB128G-4BTM1GWT
Apacer Memory America
Prodotto No:
APS25AFB128G-4BTM1GWT
Descrizione:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 380MB/s
Current - Max 470mA (Typ)
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Form Factor 2.5"
Series SM210-25
Speed - Read 510MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V