Casa / Fixed Inductors / APSC00050520100MS0
minImg
APSC00050520100MS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
APSC00050520100MS0
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 610mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Inductance 10 µH