Casa / Fixed Inductors / APSC00060620100TS0
minImg
APSC00060620100TS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
APSC00060620100TS0
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 124mOhm Max
Inductance 10 µH