Casa / Fixed Inductors / APSD000504321R2M00
minImg
APSD000504321R2M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
APSD000504321R2M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Inductance 1.2 µH