AQ12-01FTG
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
AQ12-01FTG
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 22.5VC SOD323
In magazzino : 12323
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 17A (8/20µs)
Applications Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz (Max)
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 450W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101, AQ, SPA®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.5V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)