Panasonic Electric Works
Prodotto No:
AQW284SZ
Produttore:
Pacchetto:
8-SOP
Batch:
-
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-400V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.002
$3.002
10
$2.81675
$28.1675
25
$2.50344
$62.586
50
$2.37823
$118.9115
100
$2.253115
$225.3115
250
$2.002752
$500.688
500
$1.87758
$938.79
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Current | 80 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 35 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW284 |