ARA210A24
Panasonic Electric Works
Prodotto No:
ARA210A24
Descrizione:
RELAY RF DPDT 1A 24V
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power 100mW
Switching Voltage 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 4.2 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 5.76 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Series ARA
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC