AS1154-BSOT
ams-OSRAM USA INC.
Prodotto No:
AS1154-BSOT
Produttore:
ams-OSRAM USA INC.
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC DRIVER 2/0 8SOIC
Guida per l'utente
Number of Drivers/Receivers 2/0
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Duplex -
Series -
Type Driver
Data Rate 800Mbps (Up to)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V