AS33-M50M-B73
Broadcom Limited
Prodotto No:
AS33-M50M-B73
Produttore:
Broadcom Limited
Descrizione:
33MM MOD 50B MT 7V M3 HUB BISS
Guida per l'utente
Termination Style Connector
Output Type BiSS-C
Actuator Type External Magnet, Not Included
Encoder Type Magnetic
Rotational Life (Cycles Min) -
Built in Switch No
Mounting Type Chassis Mount, Motors
Orientation Vertical
Product Status Obsolete
Series AS33-M50M
Voltage - Supply 7V ~ 12.5V