ASD07-48D15
Astrodyne TDI
Prodotto No:
ASD07-48D15
Produttore:
Astrodyne TDI
Descrizione:
Isolated and Regulated 7.5 WATT
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 250mA, 250mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 84%
Mfr Astrodyne TDI
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.31" H (50.8mm x 25.4mm x 7.8mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series ASD07 (7.5W)
Power (Watts) 7.5 W