ASINPSM241-24
ASI-Ez
Prodotto No:
ASINPSM241-24
Produttore:
ASI-Ez
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Guida per l'utente
DC Voltage - Input (Max) 345V
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
AC Voltage - Input 120 ~ 240 VAC
DC Voltage - Input (Min) 110V
Efficiency 93%
Mfr ASI-Ez
Features -
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -
Input Type AC or DC
Applications Industrial
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension -
Number of Outputs 1
Series -
Power (Watts) 240W