Casa / Oscillators / ASOF5S3-012.8M
minImg
ASOF5S3-012.8M
Connor Winfield
Prodotto No:
ASOF5S3-012.8M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC OCXO 12.8000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.330" (8.38mm)
Frequency Stability 250ppb
Current - Supply (Max) 350mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.810" L x 0.545" W (20.57mm x 13.84mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ASOF5S3
Function -
Type OCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz