ASR1JB470K
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
ASR1JB470K
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 470K OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -1800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series ASR
Power (Watts) 1W