ASRM12JT1K20
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
ASRM12JT1K20
Descrizione:
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.2 kOhms
Series ASRM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W