ASRM2JA120R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
ASRM2JA120R
Descrizione:
RES 120 OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series ASRM
Power (Watts) 2W