Casa / Crystals / AT-4.9152MAGE-T
minImg
AT-4.9152MAGE-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
AT-4.9152MAGE-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 4.9152MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AT
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 4.9152 MHz