Microchip Technology
Prodotto No:
AT97SC3204-U2A1A-20
Produttore:
Pacchetto:
28-TSSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC CRYPTO TPM LPC 28TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.066
$4.066
25
$3.8285
$95.7125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | AVR |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Program Memory Type | EEPROM |
| Applications | Trusted Platform Module (TPM) |
| RAM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Series | CryptoController™ |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Controller Series | - |
| Interface | LPC |
| Base Product Number | AT97SC3204 |