ATF750CL-15SI
Microchip Technology
Prodotto No:
ATF750CL-15SI
Pacchetto:
24-SO
Descrizione:
IC CPLD 10MC 15NS 24SO
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.5V ~ 5.5V
Number of I/O 10
Programmable Type EE PLD
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 24-SO
Number of Macrocells 10
Series ATF750C(L)
Package / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)