ATS11-11D
Autonics
Prodotto No:
ATS11-11D
Produttore:
Autonics
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 250V
Guida per l'utente
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 0.1 Sec ~ 10 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series ATS
Function Programmable (Multi-Function)
Voltage - Supply 12VDC
Mfr Autonics
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Box
Contact Rating @ Voltage 3A @ 250VAC