ATS11W-43
Autonics
Prodotto No:
ATS11W-43
Produttore:
Autonics
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 30HR 3A 250V
Guida per l'utente
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 0.3 Sec ~ 30 Hrs
Circuit SPDT (1 Form C), DPDT (2 Form C)
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series ATS11W
Function Repeat Cycle, Twin Timer
Voltage - Supply 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC
Mfr Autonics
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Box
Contact Rating @ Voltage 3A @ 250VAC