ATS480D75Y
Schneider Electric
Prodotto No:
ATS480D75Y
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
ALTIVAR ATS480 SOFT START
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -15°C ~ 60°C
Current - Output 75A
Voltage - Load 208 ~ 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series Altivar
Type Module
Wattage - Load 55000 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 110V ~ 230V