Casa / TVS Diodes / ATV02W800-HF
minImg
ATV02W800-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
ATV02W800-HF
Pacchetto:
SOD-123F
Descrizione:
TVS DIODE 80VWM 129VC SOD123
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.55A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 88.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 80V