Casa / TVS Diodes / ATV04A110J-HF
minImg
ATV04A110J-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
ATV04A110J-HF
Produttore:
Comchip Technology
Pacchetto:
DO-214AC (SMA)
Descrizione:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 21.98A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V