Casa / TVS Diodes / ATV30C480J-HF
minImg
ATV30C480J-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
ATV30C480J-HF
Descrizione:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 38.76A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 53.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 48V