Casa / TVS Diodes / AUSMBJ110A-HF
minImg
AUSMBJ110A-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
AUSMBJ110A-HF
Produttore:
Comchip Technology
Pacchetto:
DO-214AA (SMB)
Descrizione:
AUTOMOTIVE DIODE TVS 110V 600W S
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.4A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series Automotive, AEC-Q101, AUSMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V