Casa / Varistors, MOVs / AV17K1812801NIR1
minImg
AV17K1812801NIR1
Bourns Inc.
Prodotto No:
AV17K1812801NIR1
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
VARISTOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 3800 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series AV
Energy 2.9J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 17 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 20 V
Current - Surge 800 A