Casa / Varistors, MOVs / AVRM1608C560KT101M
minImg
AVRM1608C560KT101M
TDK Corporation
Prodotto No:
AVRM1608C560KT101M
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
AUTO. GRADE,MLV,100PF,40VDC,0805
In magazzino : 5469
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Capacitance @ Frequency 100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series AVR
Energy 0.1J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr TDK Corporation
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 40 V
Current - Surge 60 A