AWM92100V
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Prodotto No:
AWM92100V
Descrizione:
SENSOR AIRFLOW 200 SCCM
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C (TA)
Series AWM90000
Switch Function/Rating -
Port Size Male, 0.210" (5.334mm)
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Material - Body Silicon
Package Tube
Sensing Range ±200sccm
Product Status Active
Flow Sensor Type Air
Voltage - Input 8V ~ 15V