AWSP100-24
Triad Magnetics
Prodotto No:
AWSP100-24
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
In magazzino : 193
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency TUV, UR
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.83" L x 3.86" W x 1.65" H (199.0mm x 98.0mm x 42.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.2 A
Series AWSP100
Power (Watts) 100W
Type Enclosed
Efficiency 84%
Mfr Triad Magnetics
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 88 ~ 264 VAC