Casa / Crystals / AX-10.000MALV-T
minImg
AX-10.000MALV-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
AX-10.000MALV-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±150ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AX
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 10 MHz