AX97-10330
Triad Magnetics
Prodotto No:
AX97-10330
Produttore:
Triad Magnetics
Pacchetto:
SMD
Descrizione:
FIXED IND 33UH 570MA 690MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.127" (3.23mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 690mOhm Max
Inductance 33 µH