AX97-30221
Triad Magnetics
Prodotto No:
AX97-30221
Descrizione:
FIXED IND 220UH 1A 640 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.232" (5.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 640mOhm Max
Inductance 220 µH